Mieszkanie w Warszawie

Projekt aranżacji wnętrz nowego mieszkania w Warszawie.  Głównym założeniem było połączenie nowoczesnego,  funkcjonalnego i ponadczasowego wystroju z zachowaniem wrażenia ciepła i przytulności wnętrz. (zdjęcia wkrótce)

Mieszkanie w Szamotułach

Projekt przebudowy i aranżacji wnętrz mieszkania w zabytkowej kamienicy w Szamotułach. Głównymi założeniami było zachowanie niepowtarzalnego charakteru oryginalnych elementów wystroju wnętrza w połączeniu z minimalistycznym, nowoczesnym wystrojem (zdjęcia wkrótce).

Leśniczówka – pensjonat (I etap)

Projekt przebudowy i adaptacji budynku leśniczówki, wcześniej pałacyku myśliwskiego z przełomu wieków XIX i XX, na 7 pokojowy pensjonat i budynku gospodarczego na mieszkalny (I etap) z nowoprojektowaną salą konferencyjną, basenem, siłownią i gabinetami zabiegowymi SPA (II etap). Przebudowa pozwoliła nadać nową funkcję opuszczonemu, zaniedbanemu ponad stuletniemu budynkowi, a nowoprojektowana zabudowa pozwoli na pełne zagospodarowanie potencjału położonej w samym środku Puszczy Noteckiej (Natura 2000) osadzie. (zdjęcia wkrótce)

(more…)

młyn w Pniewach – stoisko targowe

Stoisko targowe dla Młyna Parowego sp. z o.o. zaprojektowane na Targi Mieszkań, które odbyły się na terenie MTP w pażdźierniku.

stoisko

(more…)

Następna strona »
(c) 2009- 2020 studioWarsztat | powered by WP with Barecity modified by studioWarsztat